Personel Taşımacılığı

Elibol Turizm olarak hizmet verdiğimiz en büyük alanlardan biri olan Personel Taşımacılığı yıllardır en güvenli şekilde hizmetinizde. Sektörde yaptığımız yenilikler sayesinde Personel Servisi alanında sadece taşımacılık değil çözüm sunuyoruz. Personel taşımacılığı sadece bir taşımacılık değildir. Hizmet verdiğimiz çözüm ortaklarımızın zaman ve maliyet politikalarını en üst düzeyde koruyarak, aynı zamanda taşınan personellerin en güvenli ve konforlu şekilde taşınmasını sağlayacak taşıma çözümleri üretiyoruz.
Personel Taşımacılığında hizmet veren tüm şöförlerimizin eğitim ve yönetmeliklere uygun şekilde sektörde hizmet vermeleri sağlanmaktadır. Tüm şöförlerimiz alanında uzman ve deneyimli olarak seçilen, hizmet verdiği alanın güvenli insan taşımacılığı olduğunun bilincinde olarak yollardadır. Şöförlerimiz yönetmeliklere uygun belgelere sahip olmakla birlikte hizmet ve kalitemizi güler yüz ile yansıtır. Personel servislerimizde hizmet verdiğimiz çözüm ortaklarımıza en geniş araç parkurumuzu sunmaktayız. Taşımacılığa ve sektöre en uygun araçlarla her firmaya ayrı ayrı çözüm önerileriyle işimizi ve işinizi bir adım ileriye taşımayı hedefliyoruz.
“ Koşullar her ne olursa olsun 25 yıldır sektörde yaptığımız yenilik ve güvenli taşımacılık anlayışıyla hep yollarda olduk. ”
Hizmet verdiğimiz 150’nin üzerinde Kurum ve Kuruluş ile sektörde kendini kanıtlamış firma konumundayız. Hergün güvenle taşıdığımız on binlerce personelimizi hep daha ileriyi düşünerek zamanında ve güvenle taşımanın gururunu yaşıyoruz.
Verdiğimiz bu güvenli hizmeti Belge ve Kalite Kontrol olarak tescillendirmekteyiz. ISO ve BRC belgelerimiz ile sektörde en güvenli hizmeti verdiğimizi tescil altına alarak yönetmeliğe uygun taşımacılık yapmaktayız.