Kurumsal Filo Kiralama

En uygun güvenilir araç filosuna sahip olmak için Elibol Turizm yanınızda. Elibol Turizm olarak rmanıza en uygun ekonomik ve ihtiyaçlarınıza uygun araçlarla hizmet vermektedir. Kurum ve Kuruluşunuzun sermaye ve ekonomik tasarruflarını üst düzey tutmak için satın almayın kiralayın firmanızın sermayesini ve zamanını koruyun.
Geniş ve son model araç losuyla tüm yönetmeliklere uygun şekilde kurumsal olarak kiraladığınız araçların yazlık - kışlık bakımları onarımları için vakit kaybettirmeyen çözümlerle desteklemekteyiz. Araçların tüm OGS-HGS Kayıtları ve evrak takibi ELİBOL TURİZM’in size kazandırdığı zaman ile siz işinize biz araçlarınıza odaklanalım.
“ Araçlarınızın nerde olduğunu mu merak ettiniz. Talep edilen takdirde araçlarınızı 7/24 takip edebileceğiniz nerde olduklarını görebileceğiniz araç takip çözümleriyle hizmet vermektedir. ”
Kaza yaptığınızda endişeye hiç mahal vermeden 7/24 ulaşabileceğiniz kurumsal filo kiralama danışmanınız bir telefon kadar uzağınızda olarak destek sağlamaktadır. Kaza yaptığınız araç yerine hemen anında başka bir araç ile yolculuğunuz devam eder zaman kaybetmeden işinize dönme imkanı bulunur.
Kiralama sonrasında da tüm fatura, kasko, sigorta, trafik cezaları düzenli bir şekilde şeaf bir şekilde çözüm ortaklarımıza sunulmaktadır.
En hızlı ve güvenli araçlarla en hızlı hizmet anlayışıyla birleştiren ELİBOL TURİZM hep sizinle.